Deweloper nieruchomości w Szczecinie – Steed Developer

Firma Steed Developer to najlepszy dowód na to, że zaplanowaną, systematyczną pracą, można osiągnąć sukces. Na rynku pojawiliśmy się w 1996 roku. Co ważne, zaczynaliśmy od kapitału miejscowego, stawiając przede wszystkim na nasze umiejętności oraz zgromadzony kapitał. Obecnie możemy się pochwalić statusem dewelopera domów i mieszkań na terenie nie tyle Szczecina, co całego województwa zachodniopomorskiego. Na pierwszym miejscu każdorazowo stawiamy satysfakcję obsługiwanych klientów. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić ich oczekiwania co do poszukiwanych nowych domów z ogródkiem, szeregowców czy też innych nieruchomości. Obsłużyliśmy już bardzo wiele osób.

Developer Szczecin — zakres oferty

Jesteśmy znanym w okolicy deweloperem szeregowców, domów jednorodzinnych, a także wielu innych rodzajów nieruchomości. Naszą główną działalnością jest zakup różnych nieruchomości gruntowych, a także ich sprzedaż. U nas znajdziecie Państwo m.in. domy w zabudowie szeregowej, mieszkania dwupoziomowe, nowe domy jednorodzinne, a także wiele więcej. Co ważne, zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem projektów. Wszystko to jest możliwe dzięki profesjonalnej kadrze wykonawczej, która jest oparciem funkcjonowania Steed. Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie, jaką posiadają nasi pracownicy, umożliwią wykonanie nawet najtrudniejszych zadań. Zaprojektowanie nowych domów szeregowych lub nowych domów innego typu, wymaga określonych kompetencji, które bez wątpienia nasi specjaliści posiadają. Mieszkania od developera to odpowiedź na deficyt mieszkań na rynku pierwotnym. Znamy rynek nieruchomości i potrafimy reagować na zmieniające się trendy. W przypadku chęci skorzystania z oferty prosimy o kontakt.Goleniów Chopina

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi apartamentami w samym centrum Goleniowa. Ul. Chopina to atrakcyjna lokalizacja dla mieszkańców miasta. Dodatkowy atut to atrakcyjny wygląd nieruchomości. Inwestycja ta kierowana jest do osób ceniących nowoczesność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.