Domy z ogródkiem i inne inwestycje

Atrakcyjne inwestycje deweloperskie w Szczecinie i okolicach

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny? A może przeprowadzasz się, bo zmieniłeś pracę? Nieważne są powody – znajdziemy dla ciebie mieszkanie, które spełni twoje oczekiwania! Na koncie mamy wiele zrealizowanych inwestycji, a nasze nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oferujemy mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe oraz komfortowe apartamenty z ogródkiem. Mieszkania od developera to propozycja zarówno dla osób indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki dobrej lokalizacji i wysokiemu standardowi nasze mieszkania mają potencjał inwestycyjny i chętnie wybierane są przez przedsiębiorców. Najem długoterminowy mieszkań z rynku pierwotnego to świetna forma lokowania kapitału.
Realizujemy inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować rozwiązania odpowiadające na potrzeby współczesnego rynku nieruchomości.

Inwestycje mieszkaniowe Szczecin — domy z ogródkiem, mieszkania, apartamenty, kawalerki

Przez ponad 20-letnią działalność mieliśmy przyjemność zrealizować wiele zaprojektowanych domów z ogródkiem, szeregowców, a także szereg innych inwestycji. W swojej pracy zwracamy co prawda uwagę na dominujące w danym momencie trendy, ale wykazujemy także inwencję twórczą i staramy się szukać niestandardowych rozwiązań. Naszym dziełem jest m.in. os. Cztery Pory Roku, Szeregowce na Bukowie – Kolonistów, a także wiele innych budynków. Oferujemy nowoczesne kawalerki i wszechstronne mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi. Jeżeli szukacie dewelopera domów z bogatym wyborem, to Steed z pewnością zaproponuje Państwu coś, co spełni Wasze oczekiwania. W przypadku pytań lub chęci zasięgnięcia opinii, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Prosimy zapoznać się z naszymi nieruchomościami.

Goleniów, Chopina 3
Anieli Krzywoń, Szczecin
Kolonistów, Szczecin (Bukowo)
Ulica, Miasto (Dzielnica)
Kolonistów, Szczecin (Bukowo)
Kombatantów, Szczecin (Bukowo)
Wilków Morskich, Świnoujście (os. Kołłątaja)
Legnicka, Szczecin (Pomorzany)
Leszczynowa, Szczecin (Prawobrzeże)
Kruszwicka, Szczecion (Gumieńce)