Goleniów Chopina

Goleniów, Chopina 3
Goleniów - Chopina - Steed Developer

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi apartamentami w samym centrum Goleniowa. Ul. Chopina to atrakcyjna lokalizacja dla mieszkańców miasta. Dodatkowy atut to atrakcyjny wygląd nieruchomości. Inwestycja ta kierowana jest do osób ceniących nowoczesność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

 

Nowe mieszkania Goleniów

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkania jedno, dwu i trzy pokojowe o wysokim standardzie wykończenia. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i większe lokale, idealne dla rodzin z dziećmi. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w pobliżu znajduje się cała infrastruktura. Najmniejsza kawalerka Goleniów ma powierzchnię 32 m2, a największe mieszkanie trzypokojowe oferuje metraż 65 m2.

Przedstawiamy Państwu Naszą najnowszą inwestycję w samym centrum Goleniowa. Przedmiotowa nieruchomość położona jest przy ul. Chopina 3. To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym oraz cichobieżną windą.

Atrakcyjna lokalizacja i nowoczesny wygląd nieruchomości czynią Naszą propozycję bardzo atrakcyjną, przeznaczoną dla wymagających Klientów. Dogodny dojazd do nieruchomości, bliskość miejskiego Parku im. Ignacego Paderewskiego, dworca kolejowego i autobusowego, to jedne z licznych atutów usytuowania naszej inwestycji.

Miasto Goleniów, dzięki Goleniowskiemu Parkowi Przemysłowemu skupiającemu liczne nowe zakłady, należy do jednych z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce.

Nowoczesna architektura budynku, przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń połączony z wzorowym wykonaniem sprawiają że nasza oferta jest bezkonkurencyjna na obecnym lokalnym rynku nieruchomości.

Inwestycja realizowana będzie w trzech etapach. Pierwszy to budynek nr 3, w którym znajduje się 30 lokali mieszkalnych jedno, dwu i trzypokojowych. Wszystkie posiadają balkony lub tarasy. Kolejny to budynek numer 2, a następnie budynek nr 1, realizowane w tej samej konwencji, tylko z 24 lokalami mieszkalnymi każdy. Na terenie inwestycji zlokalizowane będą również zewnętrzne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Kawalerka Goleniów

Jeśli szukasz mieszkania w pobliżu Goleniowskiego Parku Przemysłowego, to świetnie trafiłeś! Developer Goleniów to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości – znamy rynek i potrafimy się do niego dostosować. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla osób prywatnych szukających mieszkania na rynku pierwotnym, jak i inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał. Mieszkania od developera to pewna inwestycja — rynek najmu prężnie się rozwija, co jest efektem rosnących cen nieruchomości i zawirowań gospodarczych. Więcej na ten temat dowiesz się w zakładce Strefa Inwestora, a informacje o mieszkaniach szukaj w zakładkach Lokalizacja i Standard Wykończenia.

Standard wykończenia budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. F. Chopina 3 w Goleniowie

Budynek wybudowany został w sposób tradycyjny.
Ściany zewnętrzne: murowane, z bloków silikatowych 24 cm;

 1. Strop  żelbetowy;
 2. Ściany działowe: murowane z bloków silikatowych 8 cm;
 3. Pokrycie dachu: dach drewniany kryty papą, strop docieplony wełną mineralną gr. 25 cm.
 4. Stolarka okienna - profil PCV, 5-komorowa, zestaw 3-szybowy;
 5. Drzwi wejściowe do mieszkań typu antywłamaniowego PORTA;
 6. Brama garażowa: segmentowa, ażurowa w kolorze szarym z napędem;
 7. Elewacja części mieszkalnej:
  1. ocieplenie styropianem gr.15cm, tynk mineralny malowany farbą silikonową, system „STO”;
  2. na fragmentach elewacji przyziemia płytki klinkierowe;  
 8. Parapety zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane proszkowo, wewnętrzne kamienne;
 9. System rynnowy PCV;
 10. Tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe III kategorii na ścianach silikatowych i stropie żelbetowym;
 11. Posadzki cementowe zatarte na gładko z izolacją termiczną, na parterze 5 cm, dodatkowo docieplenie stropu nad garażem wełną gr. 15 cm, izolacją akustyczną na piętrach – 5 cm;
 12. Schody wewnętrzne żelbetowe, posadzka klatek i biegów schodowych – granitowa;
 13. Winda cichobieżna z poziomu garaży, ścianki przy wejściach do windy wykończone płytkami granitowymi;
 14. Instalacja elektryczna: pełne okablowanie budynku i podstawowy osprzęt elektroinstalacyjny;
 15. Instalacja RTV : okablowanie mieszkania do telewizji naziemnej oraz przygotowanie instalacji do telewizji kablowej;
 16. Instalacja internetowa wewnętrzna;
 17. Instalacja wodno-kanalizacyjna: wyprowadzenia instalacyjne bez białego montażu, zaworów i armatury sanitarnej;
 18. Instalacje:  odgromowa, domofonowa;
 19. Instalacja centralnego ogrzewania: miejskie SEC, grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi;
 20. Zagospodarowanie terenu: 
  1. zjazd do garażu i dojście do drzwi z kostki polbrukowej.
  2. śmietnik systemowy.
    

Inwestycja mieszcząca się przy ulicy Chopina 3 w Goleniowie wyróżnia się świetnym połączeniem komunikacyjnym w samym mieście. W bliskim pobliżu znajduje się dworzec PKP oraz dworzec PKS, do którego dotrzemy pieszo w 12 minut. 

Miasto Goleniów jest jednym z najbardziej rozwiniętych miast w Polsce (dane wg. GUS), co także przekłada się na ilość miejsc pracy oraz dostępność kluczowej infrastruktury. Inwestycja przy ulicy Chopina 3 w Goleniowie jest położona m.in.*:

 • 2 minuty od Parku im. Ignacego Jana Paderewskiego w Goleniowie
 • 4 minuty od Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie
 • 5 minut od Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie
 • 5 minut od Goleniowskiego Domu Kultury
 • 7 minut od Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Goleniowie
 • 8 minut od Basenu „Fala”
 • 11 minut do Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów

Lokalizacja miasta Goleniów to jedna z zalet tego miasta – w szczególności bliskość do dużych parków przemysłowych*:

 • 9 minut do Goleniowskiego Parku Przemysłowego, Łozienica
 • 22 minuty do Panattoni Park Szczecin, ul. Kablowa 1, Szczecin
 • 28 minut do Panattoni Park Szczecin II, ul. Cynkowa 12, Szczecin

Korzyścią płynącą z usytuowania miasta Goleniów jest także usytuowanie miasta na mapie województwa zachodniopomorskiego. Z Goleniowa dojedziemy m.in.*:

 • do Nowogardu w 28 minut (23,5 km)
 • do Szczecina w 31 minut (37,7 km)
 • do Stargardu w 37 minut (34,9 km)
 • do Międzyzdrojów w 48 minut (66,6 km)
 • do Dziwnowa w 52 minut (62 km)
 • do przeprawy promowej w Karsiborze w kierunku Świnoujścia w 55 minut (75,4 km)
 • do Pobierowa w 55 minut (67 km)

Miasto jest połączone węzłem komunikacyjnym z drogami S3 oraz S6, a wkrótce z innymi kluczowymi drogowymi węzłami komunikacyjnymi. 

(*czas dotarcia do poszczególnych lokalizacji został wyrażony w minutach, środek komunikacji: samochód, w sprzyjających warunkach drogowych oraz atmosferycznych)
 

Goleniów

mail: [email protected]
tel: 091 469 32 62 
tel.kom: 602 652 052 

Anieli Krzywoń 13-14 
70-820 Szczecin

    Inwestycja Chopina 3 w Goleniowie to trzy stanowiące niezależne nieruchomości jedno klatkowe budynki usytuowane na odrębnych działkach.  Zrealizowane w niskiej, dwupiętrowej zabudowie z cichobieżną windą, podziemnymi parkingami wielostanowiskowymi, zewnętrznymi miejscami postojowymi oraz placem zabaw dla dzieci. Wszystko w atrakcyjnej lokalizacji z dogodnym dojazdem do nieruchomości oraz bliskością miejskiego Parku, dworca kolejowego oraz autobusowego. Łącznie 78 lokali mieszkalnych jedno, dwu i trzypokojowych, z balkonami lub tarasami.

    Nieustannie rozwijający się rynek pracy, będącego zapleczem mieszkaniowym Goleniowskiego Parku Przemysłowego sprawia, że zapotrzebowanie na nieruchomości na wynajem ciągle w nim rośnie. Perspektywa wyhamowania inwestycji budowlanych w następnych latach, spowodowana obecnymi uwarunkowaniami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi sprawia, iż zapotrzebowanie to nie zostanie w pełni zaspokojone. Można przyjąć, że rynek najmu stanie się rynkiem wynajmującego. 

    Co więcej, wartość inwestycji mieszkalnych, jak pokazuje model oparty na poprzednich dwudziestu latach, posiada tendencje wzrostową w szerszej perspektywie czasowej (ok. 5-10 lat). Inwestycja w nieruchomości staje się najbardziej odporną na czynniki inflacyjne lokatą kapitału w dłuższym czasie.

    Oferujemy lokale w standardzie deweloperskim. Po przeniesieniu praw własności istnieje możliwość kompleksowego wykończenia przez nas zakupionych mieszkań.  Wszystko według  indywidualnych uzgodnień.
Na terenie osiedla będzie także funkcjonowała firma dedykowana do kompleksowej obsługi gotowych mieszkań. Do jej zadań należeć będzie nie tylko wyszukanie najrentowniejszej oferty wynajmu oraz dbanie o jego ciągłość, lecz także regularny dogląd inwestycji zarówno pod względem finansowym, jak i fizycznym. Pozostawiona w jej pieczy nieruchomość będzie regularnie monitorowana, zarówno ze względu na sposób użytkowania (co będzie  potwierdzane comiesięcznymi sprawozdaniami fotograficznymi),  jak i pod kątem płatności dokonywanych przez najemcę. W jej gestii będzie leżeć dbanie o to, by lokator wywiązywał się z płatności tak wobec Wynajmującego, jak i wobec wszelkich podmiotów świadczących jakiekolwiek usługi na rzecz nieruchomości  (prąd, gaz, CO, i inne media przypisane umową do adresu).

    
Przykład dla kawalerki 32 m2 (model oparty na tendencji z ostatnich 20 lat)
    

Cena mieszkania – 290.000 zł
wykończenie – 40.000 zł                                  
razem: 330.000 zł
    

Roczny wynajem mieszkania (5% wzrostu rocznie ze względu na inflację przez pierwsze 5 lat, 1 % przez następne 5 lat)

    1 rok – 1900 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 22800 zł
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 1938 zł
        razem zysk: 20862 zł


    2 rok – 1995 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 23980 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 1696 zł
        razem zysk: 22244 zł


    3 rok – 2154 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 25848 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2197 zł
        razem zysk: 23651 zł


    4 rok – 2326 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 27912 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2372 zł
        razem zysk: 25540 zł


    5 rok – 2513 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 30156 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2563 zł
        razem zysk: 27593 zł


    6 rok – 2538 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 30456zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2589 zł
        razem zysk: 27868 zł
    
    7 rok – 2563 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 30756 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2614 zł
        razem zysk: 28142 zł


    8 rok – 2589 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 31068 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2641 zł
        razem zysk: 28428 zł


    9 rok – 2615 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 31380 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2667 zł
        razem zysk: 28713 zł


    10 rok – 2641 zł miesięcznie x 12 miesięcy = 31692 zł 
        koszta: podatek zryczałtowany 8,5 % = 2694 zł
        razem zysk: 28998 zł
    
    Zysk z wynajmu przez 10 lat : 262039 zł
    Wartość mieszkania po 10 latach: 290000 zł + 70 % = 493000 zł
    Poniesione koszta: zakup (290000zł) + 2 remonty (2 x 40000 zł) = 370000 zł
    
    kapitał: (zysk + wartość) - koszta
            (262039 zł + 493000 zł ) - 370000 zł = 385039 zł
    
    procent zwrotu rocznie: (kapitał / koszta) / 10 lat
            (385039 zł / 370000 zł) / 10 = 10,40 %

Tabela lokali w inwestycji

Lokal Cena Piętro: Liczba pomieszczen Lokal zarezerwowany Inwestycja
Miejsca postojowe w garażu - Chopina 3A 50000.00zł -1 piętro 17 pomieszczenia Goleniów Chopina
Miejsca postojowe w garażu - Chopina 3B 50000.00zł -1 piętro 21 pomieszczenia Goleniów Chopina
Miejsca postojowe zewnętrzne - Chopina 3 15000.00zł 0 piętro 0 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/01 490000.00zł 0 piętro 3 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/02 360000.00zł 0 piętro 2 pomieszczenia Lokal zarezerwowany Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/03 295000.00zł 0 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/04 295000.00zł 0 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/05 295000.00zł 0 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/06 420000.00zł 0 piętro 2 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/07 345000.00zł 0 piętro 2 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/08 280000.00zł 0 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/09 490000.00zł 1 piętro 3 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/10 345000.00zł 1 piętro 2 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/13 280000.00zł 1 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/16 280000.00zł 1 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/17 490000.00zł 2 piętro 3 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/18 345000.00zł 2 piętro 2 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/19 280000.00zł 2 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/20 280000.00zł 2 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/21 280000.00zł 2 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/22 420000.00zł 2 piętro 2 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/23 345000.00zł 2 piętro 2 pomieszczenia Lokal zarezerwowany Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3A/24 280000.00zł 2 piętro 1 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3B/07 280000.00zł 0 piętro 1 pomieszczenia Lokal zarezerwowany Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3B/09 440000.00zł 0 piętro 3 pomieszczenia Goleniów Chopina
Mieszkanie Chopina 3B/29 490000.00zł 2 piętro 3 pomieszczenia Goleniów Chopina