O nas

Deweloper szeregowców i innych nieruchomości

Podstawą dewelopera Steed S.A. jest kapitał miejscowy. Początek naszej działalności sięga 1996 roku w Szczecinie. Po ponad dwudziestu latach pracy możemy pochwalić się nie tylko dużo większym doświadczeniem, ale także tym, że nasza działalność obejmuje nie tylko domy na sprzedaż na Bukowie w Szczecinie, ale również inne nowe domy na terenie całego Pomorza Zachodniego. Nasza specjalizacja obejmuje przede wszystkim mieszkania, w tym mieszkania dwupoziomowe. Jako inwestorzy i wykonawcy, możemy się pochwalić ponad 35 tysiącami m2 łącznej powierzchni wszystkich mieszkań i apartamentów.

W trosce o klienta

Nasze wszystkie działania podejmujemy głównie po to, aby w pełni usatysfakcjonować naszego klienta – przyszłego lokatora wybudowanych przez nas mieszkań. Projektując nasze mieszkania stawiamy przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność budynków, które będą przyjazne zarówno dla mieszkańców, jaki i otoczenia, w którym się znajdują. Wykonywane przez nas budynki zawsze spełniają normy nowoczesnego budownictwa, a podczas prac korzystamy z innowacyjnych rozwiązań.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego zawsze przekładamy długofalowy efekt inwestycji i zaufanie naszych Klientów nad chwilową, czysto materialną korzyść. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom współczesnego odbiorcy i dążymy do całkowitej perfekcji w tym, w czym sprawdzamy się bezwzględnie, czyli w budowaniu.

Zakres możliwości dewelopera

Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa realizacja różnych inwestycji budowlanych. Szczegółowe zadania Steed Developer obejmują:

  • zakup nieruchomości gruntowych,
  • projektowanie,
  • budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne i użytkowe,
  • sprzedaż nieruchomości.

Jak już napisaliśmy wcześniej, wszelkie inwestycje, w tym np. nowe szeregowce czy też domy z ogródkiem, realizowane są przy wykorzystaniu własnej siły wytwórczej przedsiębiorstwa. Jako deweloper, dysponujemy kompletnym wyposażeniem, które jest konieczne do wykonania zadań, wynikających z naszej działalności. Ponadto posiadamy samochody dostawcze, koparki, szalunki ścienne i stropowe, baraki oraz pełna gamę elektronarzędzi i narzędzi spalinowych.

Główną zaletą Steed Developer ze Szczecina jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra techniczna i wykonawcza, w której skład wchodzą najlepsi eksperci z terenów całego Pomorza Zachodniego.