Pod Sześcioma Lipami

Ulica, Miasto (Dzielnica)
Pod Sześcioma Lipami

Inwestycja „POD SZEŚCIOMA LIPAMI” to budynek mieszkalny, wielorodzinny, gdzie zlokalizowane są 63 wygodne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i ilości pomieszczeń. Posiada on pięć kondygnacji naziemnych, a w części podziemnej budynku oprócz otwartego garażu wielostanowiskowego zlokalizowane są komórki lokatorskie. Ostatnie dwie kondygnacje stanowią mieszkania dwupoziomowe. Przepiękny widok na rozlewiska Odry i jeziora Dąbie uatrakcyjni wypoczynek we własnym M. W okolicy nie brakuje rozległych zielonych terenów, pięknych parków stworzonych do odpoczynku i rekreacji. Atrakcyjność inwestycji wynika też z usytuowania budynku w bezpośredniej bliskości komunikacji miejskiej, co zapewni szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkańcy osiedla znajdą nieopodal liczne lokale usługowo-handlowe i gastronomiczne jak i znajdujące się w pobliżu szkoły i przedszkola. Cała inwestycja jest ogrodzona zwiększając komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Mieszkania oddawane są w standardzie developerskim, co daje nabywcy możliwość na dowolną aranżację wnętrz. Budynek jest wzniesiony z cegły Porotherm, dodatkowo docieplony styropianem, na ścianach tynk cienkościenny, mineralny. Na klatce schodowej płytki typu gres. Elementy wewnętrzne budynku: posadzki cementowe, stolarka okienna PCV 5-ciokomorowa, drzwi zewnętrzne typu antywłamaniowego, instalacja elektryczna z oprawami, instalacja telefoniczna, antena RTV zbiorcza i kablowa, dostęp do sieci Internet. Rozprowadzono instalacje ogrzewania włącznie z kaloryferami i piecem gazowym dwubiegowym z zamkniętą komorą spalania. Pełna instalacja wody zimnej, ciepłej z wyprowadzeniem do urządzeń. W pokojach są zamontowane marmurowe parapety. 

Inwestycja "Pod Sześcioma Lipami" zlokalizowana jest u zbiegu ulic Hożej i Zgorzeleckiej. Adres administracyjny to ul. Hoża 4-4E. Atrakcyjność inwestycji wynika z usytuowania budynku w bezpośredniej bliskości komunikacji miejskiej, co zapewni szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkańcy osiedla znajdą nieopodal liczne lokale usługowo-handlowe i gastronomiczne jak i znajdujące się w pobliżu szkoły i przedszkola. Przepiękny widok na rozlewiska Odry i jeziora Dąbie uatrakcyjni wypoczynek we własnym M. W okolicy nie brakuje rozległych zielonych terenów, pięknych parków stworzonych do odpoczynku i rekreacji.

Szczecin

mail: [email protected]
tel: 091 469 32 62 
tel.kom: 602 652 052 

Anieli Krzywoń 13-14 
70-820 Szczecin