O nas

 

STEED S.A. całkowicie opiera się na kapitale miejscowym. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku w Szczecinie. Aktualnie możemy pochwalić się prawie dwudziestoletnim doświadczeniem i rozszerzeniem zasięgu swojego działania na całe Pomorze Zachodnie. Specjalizujemy się przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, jako inwestorzy i wykonawcy wybudowaliśmy już przeszło 35 tysięcy m² powierzchni mieszkań i apartamentów. Nasze wszystkie działania podejmujemy głównie po to, aby w pełni usatysfakcjonować naszego Klienta – przyszłego lokatora wybudowanych przez nas mieszkań. Projektując nasze mieszkania stawiamy przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność budynków, które będą przyjazne zarówno dla mieszkańców, jaki i otoczenia, w którym się znajdują. Wykonywane przez nas budynki zawsze spełniają normy nowoczesnego budownictwa, a podczas prac korzystamy z innowacyjnych rozwiązań.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze przekładamy długofalowy efekt inwestycji i zaufanie naszych Klientów nad chwilową, czysto materialną korzyść. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom współczesnego odbiorcy i dążymy do całkowitej perfekcji w tym, w czym sprawdzamy się bezwzględnie, czyli w budowaniu.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych. Do szczegółowych zadań firmy Steed Developer ze Szczecina należą:

  • zakup nieruchomości gruntowych,
  • projektowanie,
  • budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne i użytkowe,
  • sprzedaż nieruchomości.

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, wszystkie nasze inwestycje są realizowane z wykorzystaniem własnej siły wytwórczej przedsiębiorstwa. Firma Steed Developer dysponuje kompletnym wyposażeniem, niezbędnym do wykonania każdego zadania związanego z budową mieszkań i apartamentów. Ponadto posiadamy samochody dostawcze, koparki, szalunki ścienne i stropowe, baraki oraz pełna gamę elektronarzędzi i narzędzi spalinowych. 

Główną zaletą Steed Developer ze Szczecina jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra techniczna i wykonawcza, w której skład wchodzą najlepsi eksperci z terenów całego Pomorza Zachodniego.